Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Intim vérzés. Mi lehet ez, ha...

Intim vérzés. Mi lehet ez, ha nem menstruálok?

Figyelt kérdés
Reggel azt vettem észre, hogy folyik a vérem onnan. De ilyenem még sose volt, hisz nem mentstruálok, csak a hónap végén.
2015. máj. 14. 16:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy a "hónap végén" ?

A menzesz nem a naptári hónapokhoz igazodik, hanem X naponként jön meg.


Könnyen lehet, hogy nálad most esedékes.


A menstruációs ciklust úgy szokás számolni, hogy mindig a vérzés elsö napját felírod, és aköztük eltelt idöt számolod napokban.

Az gyakorlatilag alig fordul elö, hogy valakinek 28 nap legyen, a legtöbbször ettöl eltérö, söt az egyes ciklusok sem abszolút egyformák, pár nap eltérés normális.


Nem tudom, szoktad-e ezt írni - ha nem, akkor feltétlen kezdd el, mert sokszor lesz rá szükség -, ha igen, akkor számold ki, hogy mikor lenne ennek alapján esedékes.


Ha valamit nem értesz, nyugodtan kérdezz vissza - akár privátban is -, szivesen segítek.

2015. máj. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem értem miért törölték a válaszomat...

Vérzel= menstruálsz

2015. máj. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem menstruálok! és nem vagyok se kezdő se, tudom hogyan kell számolni, csak hónap végén jönne meg, és ma meg kis vért vettem észre, de nem vészes
2015. máj. 14. 17:35
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha kis mennyiség lehet a peteérés miatt van.
2015. máj. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Lehet.. habar tuti nembaj mert ver... csak meglepodtem
2015. máj. 14. 18:02
 6/6 anonim ***** válasza:

Hány êves vagy?


Tudod az első pár évben a mensi előrébb vagy jóval hátrébb csúszhat,akár hónapokra is kimaradozhat.

2015. máj. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!