Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti milyen fajta intim mosakodó...

Ti milyen fajta intim mosakodó gélt használtok?

Figyelt kérdés
Szeretnék én is venni egyet, kinek melyik vált be?
2015. máj. 14. 13:24
 1/7 anonim ***** válasza:
39%

Mivel tök felesleges, semmilyet.


A hüvelynek van normális tisztulása, az az egy perc meg, amíg benne van az a szutyok, semmit nem ér.

2015. máj. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
Lactacyd.
2015. máj. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%

Az első nagyon buta,tájékozatlan és nagy valószínűséggel áporodott szagú is. Az intim lemosót nem a hüvelybe kell feltuszkolni! Az intimzuhany sem okos dolog,mert károsítja a normál flórát. Igen,a hüvely öntisztuló,de az a váladék elegyedve az ajkak között található faggyúmirigyek váladékával és az izzadtsággal egy igen rohadtul büdös és baktériumoktól hemzsegő felületet alkot. A nőgyógy családi barátunk szokott mesélni igen dekoratív hölgyekről,akik hasonló elvet vallanak és a 10ezer forintos bugyi alatt egy fertő tenyészik:D.


Neked kérdező:a Nivea Intimot használtan,de mióta külföldön vagyok és itt nincs,így a gyógyszertárit. A Niveában van tudtommal a legkevesebb vegyi anyag. Minden zuhanyzás alkalmával használok,mogyorónyit.Nem tolom fel,csak kívülről,az ajkak között és combtőben használom. Gagyi teszkós,stb xarokat ne vegyél,mert azok a nagy cégek termékeinek gyártási folyamata során keletkező melléktermékek,vagyis használhatatlan szemét.

2015. máj. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%
Neked kell kitapasztalnod melyik lesz jó. Én niveától viszkedtem :-$ lactacyd nagyon jó.
2015. máj. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
11%

Én semmilyen mosakodó gélt nem használok, mert tudtommal a hüvely pH értékét teljesen felborítja hosszú távon. Langyos/meleg vízzel megmosom a a hüvelyem környékét az ujjammal, és kész. Semmi fertőzésem nincsen, pedig a vízen kívül semmit nem használok a nemi szervem tisztítására. Vízzel is le lehet mosni azt, ami nem odavaló, ezen felül pedig a sok műanyagtól csak gyengébb lesz az immunrendszer, és ha esetleg hosszabb használat után nem tudsz hozzájutni, hajlamosabb leszel arra, hogy különféle szép fertőzéseket összeszedj.

18L

2015. máj. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
26%

3-as, mégis milyen jogon titulálsz engem butának, meg áporodottnak?!

Aki normálisan tisztálkodik, az mindenféle szr kemikália nélkül - amik ÁRTALMASAK - sem büdös, már bocs! De kettőnk közül mégis neked kell a nivea, hogy jó illatú légy lenn, nekem a sima tusfürdő is megteszi, szóval ki is az igénytelen?! :D

2015. máj. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
61%
3-as vagyok. Az írásod alapján,már bocsi. De megint csak a feltételezésemet bizonyítod,mert azt is illene tudni,hogy tusfürdővel és szappannal nem mosakodunk odalent! A hüvely savas pH-jú,a fent említettek pedig lúgosak. Az intim lemosók azért tartalmaznak tejsavat,mert így lesznek azonos (savas) pH-júak az intim részekkel. És igen,egy átlag ember,ha tisztálkodószer nélkül csak vizezi magát,akkor néhány nap után nem feltétlenül lesz rózsaillatú. Már a nagyanyáink is használtak szappant,nem volt a legjobb,de legalább megpróbálták.
2015. máj. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!