Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Laparoscopia után nagyjábol...

Laparoscopia után nagyjábol hány napig normális a vérzés?

Figyelt kérdés
Ma jöttem haza a korházbol, tegnap elött mütöttek, odabent kérdeztem, hogy normális-e, hogy ennyire vérzek (mint egy közepes erösségü menstruácio), azt mondták igen, ez nem olyan vészes mennyiség. Azt nem tudom meddig normális? Éjszaka amikor alszok szinte semmi vérzés nincs, de ahogy felkelek, vagy elmegyek pisilni megint vérzek. Ez igy meddig lesz? Nem akarok feleslegesen pánikolni, de akinek volt ilyen mütétje leirhatná a tapasztalatait.

2015. máj. 14. 12:05
 1/3 anonim ***** válasza:

De milyen műtét volt?

A laparoszkópia csak a műtét módja, abból nem derül ki, hogy milyen műtéted volt.

2015. máj. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Méh és hüvely teljes kettözöttsége.

Volt egy méhsövényem, azt távolitották el, illetve a mütét során észlelt endometriozis is eltávolitásra került.

2015. máj. 14. 17:26
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem tavaly januárban volt a méhnyakban egy polip. ezt hüvelyi úton leszedték, illetve csináltak egy küretet is.

Aztán mivel erősen görcsöltem (mellesleg én is vérezgettem) levittek UH-ra,nem mondtak semmit,felküldtek és vissza is vittek a műtőbe egy laparra. Megnézték,hogy a küret nem okozott e esetleg belső méh sérülést.

Nem gondolnám,hogy neked bármi probléma is lenne,mivel én is napokig vérezgettem. Az normális,hogy ha fekszel nem vérzel,mert akkor vízszintbe vagy. Ha felállsz, a gravitáció miatt nyilván kifolyik.

A helyedben nem aggódnék, de ha pár nap múlva is észlelsz vérzést,akkor keresd fel a dokit.

2015. máj. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!