Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gombas betegseg lenne?

Gombas betegseg lenne?

Figyelt kérdés

Sziasztok ! 18eves lany vagyok mar honapok ota naponta egyszer ketszer, hofeher..orrvaladek szeru folyasom van...neha olyan mintha zselatin lenne neha meg mintha folyosabb..!de feher szinu..

Nem viszket es szaga se igazaan van! Neha erezteem olyan mintha hajfestek..ilyen szalakali szaga van...de nem mindig..

Kerdesem lenne h szerintetek ez mi lehet? Canesten vagy valami recept nelkuli? Nem akarok meg orvoshoz menni...

Utolag meg annyit h tobb mint egy evee nem voltam senkivel.szuzessegem is 3eve vesztettem igaz azt gumi nelkul de ez csak nehany honapja van nalam...valakinek valami otlete?:)

Bocsi h hosszulett ...de igy hatha jobban tudtok nekem segiteni...koszonom..:)

Ertelmes valaszokat ha lehet!!



#Hgr
2015. máj. 12. 11:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen, voltam vele nőgyógyásznál, felírt 10 db-os kúpot de semmit sem változott a helyzet.

Ez valami hormon zavar lehetett mert minden hónapban van nekem ilyen havi előtt 1 hétig.

Addig szerintem nincsen probléma amíg nem fáj, nem ég, nem viszket, és nem érzel irritáló érzést behatoláskor.

2015. máj. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!