Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fontos témában fordulok...

Fontos témában fordulok nőkhöz, lányokhoz. Nektek volt már ilyen? Kezdek megijedni.

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy 18 leszek most nyáron.

Már nemi életet élek a barátommal,de ezt nem szabad még megtudnia anyumnak,ezért fordulok hozzátok,remélem kapok tanácsokat!


Szóval mióta nemi életet élünk észrevettem,hogy pár napon belül megváltozik a folyásom, sárgább,sűrűbb lesz, ég a hüvelyem. Ezt kenegettem Canestennel és hüvelykúpot is használtam,mindig elmúlt.

De ahogy megint együtt voltunk és nem használtunk gumit,úgy emlékszem mindig egy ilyen után újra előjött.

Már semmi kedvem hozzá, mert ha nem múlik el fáj a közösülés nagyon.

MA reggel meg észrevettem, hogy teljesen tejszerű és híg volt a folyás, délután meg már sűrű és sárgább.

Használtam megint kúpot,remélem elmúlik.

Mivel észrevettem,hogy általában csak együttlét után jelenik ez meg,elmondtam a barátomnak,de ő sem tudja mitől van.Szóval valószínüleg valahogy adogatjuk egymásnak.


Én arra tippelek,hogy az előző barátnőjének volt nyavajája,mert gumi nélkül csinálták,és lehet átadta nekem.Ez lehetséges?

Más okot nem tudok,mert nekem előtte még nem volt ilyen.

Mit gondoltok?


2015. máj. 8. 20:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Erről most hallasz először? Már az alapiskolában is oktatják.
2015. máj. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem,tudom hogy gombás fertőzés,csak nem tudom hogyan kaphattam el és miért olyankor jön elő...na meg hogy lehet-e a másik csajtól?

De ha nem a kérdésre válaszolsz,felesleges írnod.

2015. máj. 8. 20:24
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyedül is el tudsz menni a nőgyógyászatra. Kellene kenetvétel, hogy kiderüljön mi okozza a folyásod? A gomba viszket, éget, fájdalmas a közösülés. A folyás bűzös. Viszont lehet vegyes fertőzésed is, amit baktériumok okoznak. Erre viszont más kell. A Betadine hüvelykúp mindkét betegségre jó, de 10 napig kell használni.
2015. máj. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Te magad írod, h nem tudod mi a bajod. Miért nem mész el nőgyógyászhoz? Ha a barátodtól kaptad el, őt is kezelni kell, mert oda-vissza adogatjátok majd egymásnak a bajt.
2015. máj. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Amíg a partneredet nem kezelitek, mindig ez lesz.

Akkor is visszakaphatod tőle, ha neki nincs panasza.

2015. máj. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hiába szünik meg a Canestentől a gombád, a psrtneredtől állandóan visszakapod. Neki is kenegetni kellene 4-5 napig, te is használd a Canesten combit hüvely tablettástól és persze nemi élet szünet legalább 1 hétig, és akkor minden rendbe jönne.
2015. máj. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
psrtnered = partnered
2015. máj. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Barátod is használhatna canesten krémet legalább 2 hétig es addig semmi sex és egyêbb,mert ha ő nem használ akkor folyton visszafertőzz têged.


De urológushoz is elmehetne.

2015. máj. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!