Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Véletlenül pár nappal hamarabb...

Véletlenül pár nappal hamarabb vettem be a tablettát, akkor most hogy csináljam?

Figyelt kérdés

Szeretnék elkezdeni fogamzásgátlót szedni. Tegnap barna folyásom volt, így bevettem este az első tablettát (egy fázisú), mert azt hittem, hogy ma reggel elkezdődik, de nem kezdődött el, és így most csak 27 tablettám van.

Mit csináljak? Hogy szedjem be majd a 27-et?

Kezdjem a vérzés második napján?

Előre is köszönöm!


2015. máj. 3. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Folytasd a szedést!
2015. máj. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez teljesen biztos? Nem gond, hogy nem jött meg?
2015. máj. 3. 20:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát ezt jól benézted. Miért nem akkor kezdted el szedni, amikor már piros volt? Ennyire türelmetlen és hiszékeny embert... :D Szerintem ne folytasd, csak ha mostanában kellene megjönnie. Mert ugye akkor kell elkezdeni, amikor megjön (az első napon). Amúgy egy levélben nem 21 tabletta van (nálad meg már csak 20)? Vagy hogy lehet, hogy most neked csak 27 tablettád van? Az én gyogyim 21 szemes, csak azért kérdezem.
2015. máj. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nekem most így 20 darab van.

De nem gond, mert csak egy nappal lesz akkor rövidebb ez a levél, szóval nem hiszem, hogy számítana. 20 nap után megtartom a 7 napos szünetet, aztán szedem megint a 21-et, szerintem így jó lesz.

2015. máj. 6. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!