Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ma jött meg először. Neha...

Ma jött meg először. Neha tobb neha kevesebb "cucc" jon. Mennek majd ki majalisra es arra lennek kivancsi hogy attol, dodgemezhetek ilyesmi?

Figyelt kérdés
Felek hogy valami 'baleset' tortènik.Dupla betetet teszek majd be.ezt talaltam ki.Vagy valakinek valami tippje hogy ne legyen ra akkora esely h atazzak?(tamponon kivul)

2015. máj. 1. 16:29
 1/5 anonim válasza:
Szerintem egy normál egészségügyi is elég lesz, a kettő nagyon kényelmetlen lenne. Inkább tegyél be egyet, a másikat vidd magaddal egy táskába vagy zsebbe.
2015. máj. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nagy betét, és szoros bugyi, nem lesz semmi baj! vegyél fel feneket takaró pólót ha esetleg átázna mégis,az majd takarja.
2015. máj. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ahogy az előttem szóló mondta.Nagy betét és szoros bugyi.És ha lehet vegyél hosszabb pólót persze valami sötétebbet ha baj történne.Nyugi nem lesz semmi baj! ;)
2015. máj. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1) nem "cucc" jön ki, hanem vér, ne legyél már iylen gyerekes

2) a dupla betét hülyeségt, tegyél be egy rendes betétet meg szoros bugyi és kész. Dodgemezni meg mi a pokolért ne lehetne.

2015. máj. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Most jött meg először, tehát nem fog olyan sok jönni, mint annak, aki éve óta menstruál. Így elég egy normál betét. Kettőt betenni hülyeség, csak még jobban zavar. Betét, szoros bugyi, hosszított felső, sötét naci. De kétlem, hogy az elsőtől eláznál.
2015. máj. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!