Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért fáj a hasam?

Miért fáj a hasam?

Figyelt kérdés
most elkezdett görcsölni a hasam nem birok vécézni érzem hogy kell de nem birok. lent is fája hasam amikor befeszítem azota amiota hátul a biciklin vitt a barátnőm homokuton.már egy kicsit rég ettem levest szerintem ezen a héten még nem is ettem. emiatt fájhat?

2015. ápr. 22. 14:45
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem a biciglizesnek nincs koze ahhoz, hogy most nem mukodik rendesen az emesztesed. lehet, hogy " ossze nem illo" kajakat ettel, amiket egyutt nehezebben dolgoz fel a gyomrod. hasznalj valamilyen enyhe hashajto hatasu keszitmenyt, vagy legalabb egyel egy levest / vagy igyal jo meleg teat.
2015. ápr. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Attól, hogy levest nem ettél, nem lesz székrekedésed. Viszont ha nem ettél elég zöldséget/gyümölcsöt, és nem ittál elég vizet, az simán okozhatja.
2015. ápr. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
tegnap ettem egy kis gyumolcsot de főtt kaját alig ettem tegnap chilis babot a héten ezt az egy főtt ételt ettem.
2015. ápr. 22. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!