Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek ha fáj az egyik...

Mit tegyek ha fáj az egyik mellem?

Figyelt kérdés
Nagyon fáj, de csak az egyik. Most akkor felemás lesz? Vagy nem nő? De akkor miért van ez? (Nem vagyok menstruáció előtt, nem érte ütés) kérlek értelmes válaszok legyenek, köszönöm :)

2015. ápr. 19. 19:27
 1/4 anonim válasza:
Lehet hogy nő. Senkinek sem tökéletesen egyforma mind a két melle. :) De lehet hogy nem sokára a másik is ugyanakkora lesz. Ha ez a probléma. Szerintem ez. :) de kérdezd meg anyukádat, hátha tud valamit segíteni.
2015. ápr. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem mindenképp menj el vele orvoshoz.Biztos nem lesz felemás, ettől ne félj, a hormonok nem így működnek. Viszont ha komolyabban fáj, érdemes orvosnak megmutatni. Neki is felteheted ezeket a kérdéseket és te is megnyugszol. :)
2015. ápr. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2015. ápr. 19. 19:47
 4/4 anonim ***** válasza:

Korod?

Ha 17 alatt vagy, akkor a növekedéstől van, nyugi.

2015. ápr. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!