Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már 14 éves vagyok és még...

Már 14 éves vagyok és még mindig nem jött meg a menzeszem, nem értem mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 16. 17:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha 16 éves korodig nem jön meg, akkor menj el orvoshoz.


Addig még bármikor megjöhet, nem hiszem, hogy bármi baj lenne. Van akinek később jön meg. Anyukámnak 17 évesen jött meg, már rohangáltak mindenféle orvoshoz, erre nekem 11 évesen! Szóval teljesen kiszámíthatatlan, kinek mikor jön meg, még nem késtél le semmiről, nyugi :)

2015. ápr. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is 15 voltam mikor megjött.Anyukám is,a mamám 18.Semmi baj nincs,de ha zavar menj el orvoshoz,ő majd megnyugtat :) Ezek gének,valakinek így,valakinek úgy.
2015. ápr. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
14 évesen nem baj ha még nem mentsruálsz,nincs ezzel semmi baj. Vannak már előjelei?
2015. ápr. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Inkább az a baj, hogy semennyire nem vagy felvilágosítva... Egyáltalán van fogalmad róla, hogy működik ez?
2015. ápr. 17. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Dehogyis baj ez!

17 éves kor alatt semmi baj sincs ha nem jön meg, még utána sem biztos, csak akkor már érdemes orvoshoz fordulni.

2015. ápr. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
17 éves korodig bármikor megjöhet, addig minden rendben van veled.
2015. ápr. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!