Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyire valószínű, hogy...

Mennyire valószínű, hogy fogok tudni vért adni?

Figyelt kérdés
Ha korábban (pár éve) vashiányos voltam, de már háromszor voltam vért adni és semmi probléma nem volt, menstruáció után 1 nappal valószínű, hogy kevés lesz a hemoglobinom? És ha igen, és nem adhatok, akkor felírnak valamit vagy ha megmondom, hogy épp most "ment el", akkor csak eljövök, és kész?
2015. ápr. 13. 19:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Mikor szeretnél vért adni? Szerintem egy minimális vas pótlás garantáltan elég de nem törvényszerű, hogy menzesz után határ alatt van a haemoglobin. De lehet a patikában kapni vastartalmu készítményeket ha biztosra akarsz menni.
2015. ápr. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
javasolt nem rögtön utána menni! és nem valószínű hogy bármit is felírnak főleg ha tudják, hogy megvolt
2015. ápr. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!