Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 9. napja megvan a menzeszem....

9. napja megvan a menzeszem. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Simycia fogamzásgátlot szedem 3. Hónapja,ès kb 7 gyógyszernyivel előbb megjött ès 7 napig tartott. Tegnap elmúlt,de ma reggel megint vèreztem. Gyógyszer szerint most kène eredetileg is megjönni. A köztes vèrzès mind a 7 napon gyenge volt,ès most se olyan mint szokott. Inkább barnás piros,nem az az èlènk. Egyèbkènt ugyan ezt a tabit szedtem 1 èvig,fèl èv után kezdtem el ujra. Előtte semmi bajom nem volt.mitől lehet? Van valakinek valami tapasztalata?

2015. ápr. 8. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem fogi gatloval az átlagos 5 napos menzeszem egyszer 14 naposra sikerult és annyi vert vesztettem mint elotte 3-4 hónap alatt összesen. Ha nem tobb. Mondjuk nekem ezen kivul is rengeteg panaszom volt és abba is hagytam.
2015. ápr. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Már akkor vissza kellett volna menned a dokihoz amikor előbb megjött.
2015. ápr. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Külföldön vagyok ès nem olyan egyszerű. Legutóbb felírt egy règi fogamzásgátlót (rigevidon) emailt írtam a magyar dokinak ès mondta hogy ne szedjem azt. Magas a hormontartalma. Ugyhogy abbahagyom ezt is szerintem...
2015. ápr. 8. 19:04
 4/4 anonim válasza:
menj orvoshoz. Az a biztos.
2015. ápr. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!