Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől csíp és viszket a hüvelyem?

Mitől csíp és viszket a hüvelyem?

Figyelt kérdés
2hete felfáztam. Nem mentem orvoshoz. Csípett amikor pisiltem meg sokszor jártam stb.. De elmúlt. Rá 2napra elkezdett csípni amikor lefekűdtem a barátommal. Nem is folytattuk. Ma már viszket is. Nem csíp ha pisilek. Csak viszket nagyon. Forduljak orvoshoz, vagy van valami házi megoldás? Értelmes és hasznos válaszaitokat előre is köszönöm

2015. márc. 31. 19:17
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha gondolod szívesen megvakarhatom a barátod helyett. (Ha már nem tette) ;)
2015. márc. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az ilyen válaszokat szeretném elkerülni. Köszönöm. :)
2015. márc. 31. 19:27
 3/10 anonim ***** válasza:
2015. márc. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A felfázás bakteriális fertőzés eredménye. A vizeleted tele van gennyel és bktgériummal. Kezelése antibiotikummal történik. Iyen esetben alap, hogy nem élünk nemi életet, mert azon kívül, hogy jelentősen megnehezíti a gyógyulást, a barátodnak is átadhatod.


A viszketés egy másodlagos gombás fertőzés eredménye lehet, de lehet a hólyaghurutból is, ha átment a hüvelyre. (coli fertőzés is viszkethet)

Haladéktalan menj el nőgyógyászhoz és jelezd az előzményeket. Ő fog kérni egy vizeletvizsgálatot és levesz kenetet. Amíg nem gyógyultál meg 100%-ra, addig tilos a nemi élet. Ha gombád lett, a párod is kezelje magát.

2015. ápr. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A viszketés gombától lehet, megpróbálhatod a Canesten combit, ez egy gombaülő, amivel kért nem teszel, legfeljebb nem segít. A barátodnak is kenegetnie kellene az övét.
2015. ápr. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem csak a gombától lehet!!!! Mivel hólyaghurut volt az előzményben ezért most kivételesen előző orvos kell. Van kevert fertőzés is. A gyógymód nem próba szerncse alapú, hanem célzott. Ha az orvos canestent javasol, mert kizárta a colit, akkor érdemes azt használni.
2015. ápr. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A Canestent simán megpróbálhatod már csak azért is mert NEM okoz kárt! Ha szerencséd van, akkor elmúlik tőle, mert gombád volt, ha nem múlik el, akkor nem gombád volt és menj el a dokihoz. Semmit sem kockáztatsz a Canestennel.
2015. ápr. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Te hülye vagy utolsó! Ne haragudj, de inkább magadon kísérletezz! Marha jó, vagy az a bajom, vagy nem...

Kidob rá majdnem 3 rongyot, a tüneteket meg elfedi, gyógyulás nincsen. Nem a gyógyszer árt, hanem az, ha nem a bajt kezeljük. Kérdező, menj csak el a rendelőbe, ez ingyen van és meg fognak célzottan gyógyítani. Én bizhtos nem kísérleteznék magamon egy hólyaghurut után, ami bakteriális. Gondolom szülni még szeretnél később. Nem hiányzik egy kismedencei gyulladás.

2015. ápr. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat! Voltam orvosnál (házi orvosomnál). Vizelet minta negatív. Canestent mondta és annyit mondott ha nem múlik el vagy rosszabb lesz vagy valami akkor nőgyógyász. Mostmár nem viszket annyira.. Vagyis viszket de próbálom nem vakarni
2015. ápr. 2. 19:37
 10/10 anonim ***** válasza:

Gratulálni tudok a háziorvosnak... a coli is viszketéssel jár. Nem próba szerencse alapon szokás gyógyítani...pénz, idő és az egészség rovására.

Ha ennyire félsz a nőgyógyásztól, akkor miért nem mész női orvoshoz? Vannak nagyon rendi, jópofa dokik, akiknél nem érzed rosszul magad.

2015. ápr. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!