Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet ez az Escapelle-től?

Lehet ez az Escapelle-től?

Figyelt kérdés
Még decemberben és januárban vettem be (védekeztünk, de pechünk volt, nem ez a lényeg!, előtte egy évig nem volt gond!). Azóta, hogy a másodikat is bevettem mielőtt megjönne, illetve az első napokban ezerszer türelmetlenebb voltam és idegesebb, minden semmiségen kiakadtam az elmúlt két-három hónapban. Nem normális mértékben! Napi 5-6 magneb6 helyre hozott, lenyugtatott. 3-5 nap múlva megint esedékes, hogy megjöjjön. Amúgy sem vagyok jó passzban, de folyamatosan sírógörcsök kerülgetnek! Nem szoktak! A gyógyszerek előtt menstruáció előtt és alatt türelmetlen és depis voltam, néha sírtam is a semmin. Szörnyű! Most ennél sokkal gyakrabban rám jönnek a sírórohamok! És depressziós is vagyok. Lehet ez az Escapelle-től? Mert ezt nehéz elhinni, hogy normális annak ellenére, hogy nem vagyok jó passzban alapból, ez sok!

2015. márc. 28. 18:00
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!