Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Más nők is ennyit számolgatnak...

Más nők is ennyit számolgatnak a tamponnal, vagy csak én bonyolítom túl?

Figyelt kérdés

Ha megjön, mindig számolom az órákat, hogy mikor lesz majd ideális cserélni, hol leszek akkor, hogy lesz lehetőségem, mikor tegyem fel éjjelre, hogy reggelig jó legyen.

És gyakorlatilag az egész napomat előre beosztom, hogy mikor lesz aktuális a tamponcsere, másnap reggelig kiszámolom. Másnap meg kezdem elölről. Ti is így csináljátok?


2015. márc. 22. 15:54
 1/10 anonim ***** válasza:
De cuki. Hany eves vagy?
2015. márc. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem, soha nem számolgattam. Éreztem-értem, hogy mikor kell cserélni.

Szerintem te bonyolítod túl.

2015. márc. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ennyire ne bonyolítom túl. Éjjelre, hacsak nem máshol alszom, nem szoktam feltenni, mert zavar, hogy ott pang bennem, és nem tudom kicserélni- emiatt meg nem kelek fel korábban, ha letelt az idő. Napközben tampont és betétet használok, szóval nem esek kétségbe, ha nem tudok azonnal cserélni, mert ott a betét is alatta, de ha érzem, hogy lassan megtelik, vagy tudom, hogy letelt a kb. 3 óra (vagy 4, vagy 5), akkor elmegyek. Általában mindenhol van azért wc, ha más nem, egy mekibe be lehet ugrani cserélni. Ha mondjuk hosszabb buszútra megyek, mindig rakok fel előtte egy újat, hiába nem telt még le az x óra, ami ideális.
2015. márc. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
:DD én ahogy éppen kijön a lépés vagy mikor érzem hogy tele van, nem osztom be.
2015. márc. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nekem is leginkább azért van ez a számolgatás, hogy hol tudok majd megfelelően kezet mosni a cseréhez. Ha bem tudok, én is inkább betétet használok.

Egyébként 20 éves vagyok, írhattok még! :)

2015. márc. 22. 17:16
 6/10 A kérdező kommentje:
De érezni nem nagyon érzem, hogy mikor kell. Óra alapján megyek.
2015. márc. 22. 17:17
 7/10 anonim ***** válasza:
43%
Hát én tisztasági betettel használom és érzem ha szivárog. De ez akkor jó ha wc közelében vagy. Ha nem.. Én amint van lehetőségem cserélem. Nem baj ha félig van. Éjszaka pedig kb két napig tampon utána betet mert éjszakára csak száraz leszek az állandó tampontól.
2015. márc. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Vegyél drogériában folyékony kézfertőtlenítőt, az még jobb is, mint a szappan, akkor nem kell ennyire frászban lenned. Készítsd össze a csomagod, betét, tampon, kézfertőtlenítő, zsepi, tedd bele egy szütyőbe, aztán úgy a táskádba. Ha ez nálad van, akkor nem fog meglepetés érni.
2015. márc. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én 18 vagyok, de én is számolni szoktam. :)
2015. márc. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Akinek nem volt elég hasznos a válaszom sajnálom.. De a nagy részetektől jóval idősebb vagyok. :-) de nem baj, majd megtudjátok...
2015. márc. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!