Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nők! Volt már valakivel...

Nők! Volt már valakivel olyan, hogy túl sokat vérzett?

Figyelt kérdés

Félidei vérzéssel kezdődött, de most, harmadik hónapra oda jutottam, hogy két menszesz közt összességében egy hét ha volt amikor semmi vér nem volt, illetve mostmár az elővérzés is elég erős :(. Az orvos azt mondta hormonális lehet, mivel nem lát semmit (ultrahanggal), a rák meg negatív lett. Hó végén megyek vérvételre, de már nagyon ideges vagyok ez miatt :( Volt valakinek hasonló? Mi volt a gondja? Mit kapott? Fogamzásgátlót? (én azt sose szedtem)

30N


2015. márc. 18. 15:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem volt tabletta abbahagyása után. 1 hónapig semmi, utána 1,5 hónapig egyfolytában. De kb egy év alatt helyrejött a szervezetem a fogamzásgátló után szerencsére, és a ciklusom is helyreállt.

Valamint tizenéves koromban egyszer 15 napig volt meg, erős vérzés. Akkor majdnem kaparás lett a vége, de szerencsére az is elmúlt idejében.


Valószínűleg hormonális. Majd kapsz rá gyógyszert, ne izgulj!


A fogamzásgátló nem megoldja, hanem elfedi a problémát! Ezt ne feledd! (csak félmegoldás, tüneti kezelés. Ha abbahagyod, visszajön a probléma)

2015. márc. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!