Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Negatív terhességi teszt,...

Negatív terhességi teszt, miért késhet a menstruációm mégi?

Figyelt kérdés
Most 8.hete hogy lefeküdtem a párommal,első volt nekem.Védekeztünk gumival,nem szakadt+megszakítás is volt hogy még biztosabb legyen. Azóta x1 megjött 35 napra,teljesen normálisan.Azota 14.naptól 4 napon át barna folyás,x1 véres is picit.Ez a peteérésem volt gondolom.Ma vagyok megint 35.napnál.Görcsölt picit a hasam a napokban.Ma reggel tesztet is csináltam és negatív lett egyértelműen.Semmi tünetet terhességre nem produkálok.Késhet még mindig az első szex miatt,vagy stressz miatt? Egyéb ötlet? 17 éves vagyok.

2015. márc. 17. 16:15
 1/1 anonim válasza:

Szerintem nem túl nagy a valószínűsége, hogy terhes vagy. 17 évesen még nem állt be általában a menstruációs ciklus rendesen, azaz néha történhetnek még furcsaságok, eltérések az előzőhöz képest (saját és máok tapasztalata ez pusztán, tehát nem orvosi vélemény :). Ezen kívül az sem kizárt, hogy az első szexuális élmény hormonálisan kicsit összezavarta a szervezetedet. De az is megeshet, hogy valami más okozza (pl. külső hatások, felfázás, megfázás, valamilyen apró gyulladás). Ne aggódj a terhesség miatt szerintem. Ha a következő havi menstruációd is ilyen, akkor talán menj el orvoshoz.


Amúgy ezt 6 hónapos terhesen írom neked. :)

2015. márc. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!