Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi miatt késhet a menstruációm?

Mi miatt késhet a menstruációm?

Figyelt kérdés

Múlt hónapban pontosan jött, viszont mielőtt megjött volna 1 héttel kezdődött egy hányingeres,hányós, szédülő időszak és kezdtem parázni kicsit, hogy mi van ha mégis baba van a háttérben(mert ugye hallottunk már olyat, hogy egy pár hónapig még volt menstruáció), viszont mindig védekezünk a párommal, nem felelötlenkedünk, de a biztonság kedvéért elvégeztem egy tesztet és negativ lett, majd pár nappal később megint elvégeztem egyet, mert folytatódtak a panaszok.Végül kiderült ,hogy vérszegénység és vashiány áll fenn nálam és amiatt is voltak a rosszullétek, emiatt vitaminokat szedek.Viszont most már 5 napja késik.A 3 nap késés után reggel csináltam még egy tesztet és az is negativ.

Szerintetek mi állhat a háttérben?A vitaminok szedése befolyásolja?Már nem tudom, mire gondoljak...

ELőre köszönöm az értelmes válaszokat!


2015. márc. 16. 18:32
 1/3 anonim válasza:
A stressz is okozhat késést... 5 nap pedig még belefér. De ha nagyon parázol egy nőgyógyász biztosan tud majd segíteni.
2015. márc. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 BulmaSwan válasza:
Bármitől késhet a menstruáció. Én is ilyen parázós vagyok, de nem kell egyből folyton teszteket vásárolni. Az is lehet mondjuk, hogy ebben a hónapban ki is marad a stressz/vérszegénység vashiány mizéria/egyéb miatt. Nem kell egyből rosszra gondolni.
2015. márc. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Ma megjött, gondolom a vitaminok meg a stressz befolyásolták.

2015. márc. 17. 16:18




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!