Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy eshetek teherbe, ha van...

Hogy eshetek teherbe, ha van mensim, de a doki azt mondta, hogy nincs peteérésem?

Figyelt kérdés
2015. márc. 16. 05:23
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Ha nincs peteérésed, akkor hogyan van mensid? WTF?O

Keress fel egy másik orvost szerintem.

2015. márc. 16. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%
Lehet menstruáció peteérés nélkül is, sőt, akár szabályos is lehet. Az orvosoddal konzultálj, hogy milyen lehetőségeid vannak arra, hogy meghozzák a peteérést. Nyilván ez attól függ, mi az oka annak, hogy nincs peteérésed.
2015. márc. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nälam ugyanez a helyzet, sose volt gond a menzesszel, de nincs peteérés. Nälad mi a gond? Mit mondott orvos?
2015. márc. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Hormonális okok vannak, amikre kapok gyógyszereket, csak azt nem értem, hogy a peteéréssel miért nem foglalkozik, hisz azért mentem mert babát szeretnénk, és hiába próbálkoztunk nem jött össze. A vizsgálatok során derült fény a hormonproblémákra.
2015. márc. 16. 08:35
 5/7 anonim ***** válasza:
Milyen gyógyszereket kapsz?
2015. márc. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kevés a progeszteronod?
2015. márc. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha kevés a progeszteron, attól még van peteérés, kétlem, hogy ez lenne a probléma.
2015. márc. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!