Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kezdjek el aggódni vagy meg...

Kezdjek el aggódni vagy meg se éri inkább? 17/L

Figyelt kérdés
Ma voltam nődokinál góckutatás miatt.. Elküldött hasi UH-ra, ahol az orvos egy 1,4x1,4 cm-es cisztát talált a jobb petefészkemben. A havi ciklus a napokban fog megjönni. Nagy a valószínűsége, hogy azzal távozni fog?
2015. márc. 5. 20:07
 1/1 anonim ***** válasza:

A ciszták jönnek mennek.... mondta ezt nekem anno egy nőgyógyász. Rengeteg embernek van, majd elmúlik úgy, hogy nem is veszik észre, mert nem okoz problémát. Pl. barátnőmnek 2x vették észre a cisztát, mert terhes lett és az uh kimutatta, de soha nem jött volna rá. Én azért tudtam meg, hogy cisztám van (mandarin nagyságú), mert elkezdett ömleni a vér belőlem. És még ezzel sem csináltak semmit, elmúlt a mensin és 3 hónap múlva, mikor visszamentek kontrollra, hogy mi van a cisztámmal, már hűlt helye volt.


A ciszta nem fog a menstruációval távozni, az majd magától elmúlik a legtöbb esetben.

2015. márc. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!