Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet hogy a fog. gátló tabi...

Lehet hogy a fog. gátló tabi hatását is kioltják?

Figyelt kérdés
van 1 olyan gyanum h férges vagyok:Sviszket a fenekem ég a gyomrom bár lehet h nem az.de kíváncsi lennék arra h a fogamzásgátlót is elszívjál-e?mert azt hallottam h vitamin az ételt mindent képesek elszívni az embertől.nos ha a tabit is akkor viszont nagy gond van...kérem segítsetek!
2008. aug. 24. 22:17
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ha felmerült benned ez a gyanú, menj el a dokihoz, mert csak ő fog tudni igazán segíteni. elképzelhető, hogy a fogigátló sem tud rendesen felszívódni ilyen esetben. ne húzd az időt, a környezetedben élőket is megfertőzheted, nekik is szólnod kéne, hogy erre gyanakszol. és feltétlenül menj el orvoshoz! fog adni egy tablettát, amit egy ideig szedned kell és az megöli a férgeket
2008. aug. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!