Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A tobbi lent van, lehet h...

A tobbi lent van, lehet h elkaptam valamit?

Figyelt kérdés
15 eves vagyok es mikor lefekudtem elsonek a baratommal a huvelybemenetem egy kicsit feldagadt de par perc mulva el is mult viszont, megegyszer lefekudtem vele bedagadt es mar a nagyajkam is faj de az olyan mintha kicsipte volna valami. :S Es faj a hugycsonyilasom mikor kitorlom. :s Normalis segitseget szeretnek kerni! Antibiotikum szeru gyogyszert szedtem 1 heten keresztul.

2015. márc. 4. 21:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet az antibiotikumtól is. Hüvelyflóra helyreállító kúpot, vagy krémet vegyél a patikában. Ha nem múlik el egy héten belül, akkor mutasd meg magadat orvosnak.
2015. márc. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Óvszert használtatok? Nem lehet, hogy allergiás vagy rá?
2015. márc. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen persze hasznaltunk ovszert, ez alap! Anyukamnak is mondtam ezeket es azt mondta lehet h felfaztam.. Az ovszer allergias dolgot is mondtam neki es azt mondta h hat azt nem hiszi es en is remelem h nem vagyok allergias ra
2015. márc. 5. 08:28
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Túl fiatal és fejletlen vagy még a szexhez.
2015. márc. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az csak egy dolog h 15 eves vagyok. De lehet h mar fejlett vagy a szexre, nem az eletkor hatarozza meg h ki mikor szexelhet.
2015. márc. 5. 12:30
 6/8 anonim ***** válasza:

Tévedsz kislány.

18 éves korod körül éred el a kifejlett női kort.

Azért mert melleid nagyok, még csak fejlődésben vagy. Ha meg hormon fogamzásgátlót is szedsz, azzal is nagyot rongálsz magadon, és sajnos a következményeit majd 40 éves korod körül fogod érezni. Ne legyen igazam.

2015. márc. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy felfáztál, de az nem magyarázza, hogy miért szex után jelentkezik a duzzanat, és miért múlik el hamar.
2015. márc. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen igazad van. Nem nem szedek hormon fogamzasgatlot.
2015. márc. 5. 15:00




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!