Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » It csináljak ha mindig atazok...

It csináljak ha mindig atazok este?

Figyelt kérdés
Minden este atazok nem tudom h mit kéne csinálnom h ne történjen meg. Sot most a betetem is fogytaban van es anyum nem szokott venni nekem. Valahogy nem foglalkozik vele.

2015. febr. 27. 15:12
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Mit*
2015. febr. 27. 15:12
 2/14 anonim ***** válasza:

1. milyen betétet használsz? Nekem az Always éjszakai vált be, szorosabb bugyival.

2. megoldás: "Anya el fog fogyni a betét, vegyél légyszíves!"

2015. febr. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Milyen betét? Nekem a Siempre be válik! :)

Másikra pedig, mond meg anyukádnak hogy vegyen, vagy menj el te. Ha Ő nem vesz, vedd meg te! Nem muszáj mindent anyukádnak...

2015. febr. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

En libresset hasznalok

Hat majd Megpróbálom mondani neki

2015. febr. 27. 15:43
 5/14 anonim ***** válasza:
Korod?
2015. febr. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
15
2015. febr. 27. 16:14
 7/14 anonim ***** válasza:

És Libresseből melyiket használod? Az éjszakait, a középsőt, vagy a kicsit?

Beszélj erről anyukáddal, mert a viselkedése nem normális.

2015. febr. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

éjszakai always!!!!

abból is ha nekem szükséges,kettőt teszek be..egyet előrébb,mögé a másikat

meg tegyél egy törölközőt az ágyra,hogy ne félj attól h véres lesz az ágy

2015. febr. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem normális de annyira ciki En amugy is nagyon szégyenlős vagyok. Annyira irigylem a lany osztálytársaimat h mindig van betetuk nekem meg nincs
2015. febr. 27. 19:07
 10/14 anonim ***** válasza:

Ismerős a szitu.

11 évesen jött meg, 11 és 15 éves korom között össze vissza átáztam, még normál tmapon+betét kombó mellett is, az éjszaka meg a legnagyobb rémálom volt.


1. ha nem mondod meg anyukádnak hogy vegyen betétet, vagy nem veszel magadnak, akkor feleslegesen nehezited még tovább a helyzetet, amit nem is kéne:)

2. én a helyedbe megpróbálkoznék a tmaponnal a betét mellett. Hidd el, nem kell tőle félni, és nagyon jó:)

3. Ha valamiért még se akarnád, akkor a betét felé még tettem 1 kis vattát is anno, plusz rétegnek.

4. Lehet hogy hülyeség, és egyénfüggő, de pl nekem az is bevált, hogy ilyenkor mindig magzatpózban (oldalasan feküdve, kicsit felhúzott lábbak) aludtam, olyankor lassabban jött, háton vagy hason pedig sokkal inkább átáztam

2015. febr. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!