Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van olyan izzadásgátló ami...

Van olyan izzadásgátló ami nem feltétlen drogériában árulnak ezért nem leszek rá allergiás?

Figyelt kérdés

2015. febr. 24. 14:41
 1/3 anonim ***** válasza:

mire vagy konkrétan allergiás?

Patikai: solutio antisudorica. a hatóanyaga alumínium vegyület (vagy csak próbálod kerülni), ha ezekre vagy allergiás akkor passz

(Egyéb összetevő: tisztított víz, izopropil-alkohol)

2015. febr. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Bettykécskee válasza:
Igen van ! Én is ezt használom mert minden másra allergiás voltam ! CRYSTAL DEO a neve ...egy kristály amit állítólag már nagyon rég felfedeztek . Nem tömíti el a pólusokat és így nem okoz rákot mint a többi boltban kapható izzadásgátló! Csak a baktériumokat öli meg ami a szagot okozza. Engem anya lepett meg vele mert én is allergiás voltam mindenre....de ez csak egy kristály amit be kell vizezni és semmi mesterségeset nem tartalmaz! Szerintem nagyon jó !
2015. febr. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Bettykécskee válasza:
amúgy én innen veszem : [link]
2015. febr. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!