Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mindent Jól csinálok?

Mindent Jól csinálok?

Figyelt kérdés

Csütörtökön lesz az első nőgyógyászati vizsgálatom, mert néha görcsbe áll föleg a jobb petefészkem(mintha gorcsot kotnenek ra) es az utolso 2alkalommal atsugarzutt egy csikban a fajdalom a mehembe, illetve 3-4 honapja fura lett a mensim. A vizsgalattol is tartok kicsit, de jobban az eredmenytol.

Nohoz megyek. de felek. hogy lecseszne amiert lent leborotvalkoztam(hallottam mar ilyet) ettol tartok. szoval ma megcsinalom es majd meglatjuk addig milyen lesz. Szoknyaba vagy egyberuhaba mennek oda, hogy ne erezzem magam olyan kellemetlenul(nagyon szegyenlos vagyok) illetve vinnem a lakcim. taj es szemelyimet. Osszeirnam elore a tuneteket, meg a legkisebbeket is, illetve vinnem a menzesznaptaramat.

Ennyi "elokeszulet" eleg? Vagy van meg valami teendom? Betegsegekrol nem tudok a csaladban, csak. hogy anyai agon nagymamnak pajzsmirigy gondjai vannak, ez baj,hogy csak ennyit tudok? Zokni maradhat vagy vigyek papucsot? Sulibol megyek igy reggel tudok csak letusolni, delutan pedig a vizsgalat elott at torolem magam nedvestorlokendovel. Ez valamit valtoztatna a vizsgalatok eredmenyen? valaki azt irta h igen. szoval nem tudom..

illetve nem fog furan nezni ram mert mar szexelek? (mielott valaki elitelne 1.5 eve vagyok kapcsolatban)

16/l


2015. febr. 20. 21:08
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!