Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet? Gyulladás,...

Mitől lehet? Gyulladás, menstruáció zavar.

Figyelt kérdés

A párommal szeretkezés közben azt vettem észre,hogy olyan a hüvelyem belül mintha egy vízzel telt hólyag lenne belül,és mintha tocsogna a vízben.Mikor mondtam neki,ő is mondta hogy érzi.A folyásom rengeteg vízszerű volt.Elmentem a nődokihoz,azt mondta hogy heveny gyulladás.Beszedtem a gyógyszert,amit írt,de mellette szedtem a fogamzásgátlót is.A menstruációm hamarabb jött meg majdnem egy héttel,ami azóta már elmúlt.Most ismét alhasi fájdalmaim vannak,és ismét rengeteg folyásom.

Kiújult volna ismét a betegség???És a menstruációmat a gyulladáscsökkentő zavarta volna be????


2010. febr. 11. 16:11
 1/1 anonim válasza:
Lehet, hogy el sem múlt. Nem szeretnék pánikot kelteni, de menj el minél hamarabb a dokidhoz, mert látatlanban elég nehéz megmondani.
2010. febr. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!