Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Cikluson kívüli vérzés. Lehet...

Cikluson kívüli vérzés. Lehet baj?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok. A menstruációm 3 hete volt, még nem kéne hogy megjöjjön, de vérzést tapasztaltam ma, ez eddig még nem fordult elő.

Nemrég voltam síelni, úgy 5 nappal ezelőtt estem párat, többé-kevésbé nagyobbakat, nem tudom ez okozhatja-e, tompítottam azért a kezemmel, meg az oldalamra estem inkább. A hasam fel van puffadva egy ideje, de ez táborok esetén előfordul, mert idegen helyen nem megy könnyen a székletürítés, ilyenkor kicsit felborul a szokásos rendszer. Nemi kapcsolatot nem létesítettem, uszodában nem voltam, de szaunáztam, és közben megfürödtem a hóban. Beteg voltam a héten, torokfájás, orrfolyás, köhögés, picit még mindig gyengélkedek. Szintén a héten elég keveset aludtam. Ma tesiórán megerőltető feladatokat végeztünk. Nem szedek semmiféle gyógyszert, csak vitaminokat. Ezeket azért írtam le, hogy hátha ezek közül válthatta ki a vérzést, és ha valaki tud hasznos választ írni, kérem válaszoljon hamar, megrémültem kicsi, mi lehet a gond.

Előre is köszönöm!


2015. febr. 12. 22:04
 1/1 anonim ***** válasza:

15 éves gyerek vagy, de még egy felnőttnél is előfordul a ciklus kicsi felborulása...sőt peteéréskor is lehet enyhe vérzés


ha semmi más tüneted nincs, akkor nyugi,. ha van más is, akkor menj el a nőgyógyászatra vizsgálatra!

2015. febr. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!