Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pisilnem kell, de nem tudok,...

Pisilnem kell, de nem tudok, miért van ez?

Figyelt kérdés
Nagyon pisilnem kell , nyom meg minden ....s amikor rá ülök a wc re oan érzés-em van mintha jünne de mégse.... miért nem tudok pisilni? nagyon megvagyok iedve smég pár csep s sejön...
2008. aug. 22. 17:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hugyhólyag gyulladás. Gyorsan menj orvoshoz!!!
2008. aug. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mikor pisiltél utóljára? Mióta kell pisilned, nem lehet, hogy sokáig visszatartottad? Ilyenkor ugyanis előfordulhat, hogy a hólyagizomzat kifárad, és nem tud összehúzódni, vagy a záróizomzat begörcsöl és nem tud ellazulni. Székrekedés is okozhatja, mert a végbél nyomhatja a húgycsőnyílást. nem szokott székrekedésed lenni? Most legfontosabb, hogy ne az erős nyomással próbálkozz, mert ez ronthat a helyzeten, hanem inkább próbáld teljesen ellazítani a záróizmodat, hogy megnyiljon. Próbálkozhatsz közben testhelyzet változtatással. Ha még így sem megy, ülj bele egy kád meleg vizbe, és ott próbáld meg, hogy közben lazítasz. Ha néhány óra múlva sem megy, és nagyon megtelik a hólyagod, hogy fáj, akkor azt orvosnak kell megkatéterezni.

Üzenj vissza, hogy sikerült-e pisilni, és azt is, amiket az elején kérdeztem, így talán sikerül megfejteni, hogy mi lehetett ennek az oka.

2008. aug. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Tehát vizelési ingered van, de nem jön semmi? Hugyhólyag gyulladás. Csak doki segíthet. Nekem is volt, nagyon szenvedtem!!!
2008. aug. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Megint én, aki a 2. választ adta. - A hólyaghúrutnak az a tünete, hogy 10 percenként kell pisilni, fáj és csíp, és mindig csak pár csepp jön, mert a hólyag szinte üres. De viszont jön pár csepp! Ha neked semmi nem jön, és egy ideje nem voltál wc-n, akkor a hólyagod valamennyire biztosan tele van. Így valamennyit kellene, hogy tudj pisilni!
2008. aug. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindnekinek de amikor leirtam a kérdést pár orárs rá már tudtam ..:S nem tuom milehetett de naon megiedtem :(
2008. aug. 27. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!