Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez a peteérés lehet?

Ez a peteérés lehet?

Figyelt kérdés
Már 2. napja van erősebb nyálkás folyásom, ez minden menstruáciú után szokott lenni. na de most fájdalom is társult hozzá, egyszer csak elkezdett fájni az alhasam, főleg az egyik oldalt. Gondolom a petefészek. A hátam is fájt. Ilyen csak a menstruáció alatt szoktam érzeni, meg nagyon ritkán ha nincs épp semmi. arra jutottam ez petérés lehet. Volt már valakinek ilyen? Egyáltalán jelezheti fájdalom? jan.25-én kezdődött a menzeszem és kb 7-8napig tart.
2015. febr. 8. 20:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem rendszeresen volt ilyen... Aztán kivették belőlem a cisztát.
2015. febr. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én is ettől félek...mostanában többször fájdogál ott lent. Sőt a családban volt ciszta is.
2015. febr. 8. 21:38
 3/3 anonim válasza:

Peteeres a menstruacio utani 14.nap korul van. En pl olyan vagyok, hogy amikor peteeresem van par napig ugy faj a hasam, mintha menstrualnek. Majd elmulik.

De azon kivul lehet, hogy felfaztal(ha sokat jarsz Wc-re).

2015. febr. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!