Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció kimaradás, hormonk...

Menstruáció kimaradás, hormonkezelés?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 30-on felül vagyok, mindig pontosan jött meg a menzeszem, már van egy kisfiam is, és most több mint 2 hónapja nem menstruálok. Csináltam több tesztet is, mind negatív, az orvos azt mondta, semmi problémára utaló jelet nem talál, de hamarosan mennem kell hormonvizsgálatra, és valószínűleg hormonkezelés lesz belőle. Tudtok nekem segíteni, hogy ez pontosan mi lesz, milyen hatásai várhatók? Volt már valaki hasonló helyzetben?
2015. febr. 8. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Ennyiből a jóég se tudja megmondani. Attól függ, hogy mi bajod..
2015. febr. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Menj el minél hamarabb megnézetni a hormonokat

Lehet nem is kell kezelés

2015. febr. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Van olyan gyógyszer ami képes meghozni a menzeszt
2015. febr. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. A doki is valami hasonlót mondott, hogy ha még 2 hétig nem jön meg, akkor valamivel meghozza. Akkor ezek szerint ez az a gyógyszer, amiről te is írtál. Ez is valami hormonkészítmény?
2015. febr. 9. 05:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!