Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Véres Barnás folyásom van már...

Véres Barnás folyásom van már 2 napja aminek még szaga is van. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Elöször aszthittűk hogy a barátom megsértett az ujjaival de alig volt bent az nem is volt ujjazás nem tudom mit csináljak nagyon félek :S Igaz ebbe a hónapban le is feküdtünk de védekeztünk és akkor is óvatós volt.

Ne haragudjatok hogy igy részleteztem de nagyon kétségbeesett vagyok most :S


2008. aug. 22. 12:22
 1/3 anonim ***** válasza:

mikor kellene megjönnie? nekem előtte egy-két nappal szokott ilyen lenni.

de az is lehet, hogy valamilyen fertőzés..nem mondom, hogy rohanj a nőgyógyászhoz, mert tudom, hogy ez nem mindig megoldható.

a gyógyszertárban elvileg lehet kapni kúpokat gombás fertőzésre, de egyesek ajánlják a biojoghurtba (=nem pasztőrizált) mártott tampont is.

ha nagyon izgulsz, akkor még mindig ott a teszt.

2008. aug. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem voltál véletlenül fürdőben? Szerinem vmilyen fertőzést szedtél össze! Egyik ismerősömnek ugyan ez volt: barnás folyás, ami bűzös volt...elment nőgyógyászhoz...kiderült,hogy a fürdőben szedte össze, Szóval TE IS MENJ EL NŐGYÓGYÁSZHOZ! Hisz igazából ő tudja megmondani, hogy mi ez! de mindenkép menj el...ne legyen szövődménye!

2008. aug. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Rá 1 napra szerencsére megjött:)

Viszont a szaga miatt vetttem Canesten kúpot és bevállt :):)

CSak azért voltam ilyen mert nekem igy még soha nem jött meg hogy ez lett volna a jel rá :)

Azért köszönöm a Válaszokat :)

2008. aug. 26. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!