Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szexuális kapcsolat során...

Szexuális kapcsolat során elkaphattuk mindketten?

Figyelt kérdés
3 napig szexeltünk (minden nap), de igazaból nem párkapcsolatban voltunk. A 3. nap után 2 nappal feher túrószerű folyásom van, viszektés stb. (mint a gombás fertőzésnél). Nem védekeztünk. A pasi nem keresett 3napja, vagy ha beszéltünk is nagyon bunkó volt, ami nem jellemző rá, mert minden nap beszéltünk sokat. Eszembe jutott, hogy talán is elkapott valamit (gombás fertőzést) és ezért nem keres, bár rákérdeztem baj van e és azt mondta nincs. Előfordulhat, hogy ő is elkapta és én is egyszerre? Mert én előtte nem voltam beteg és tudtommal ő sem. Kérdezzek rá tőle vagy nem lehetséges hogy ő nála is ez van? Előre is köszönöm a segítséget

2015. febr. 1. 12:18
 1/4 anonim ***** válasza:

A fertőzésnek általában több idő kell, mint 2-3 nap, hogy kialakuljon és tüneteket produkáljon, szóval nagy valószínűséggel már korábban elkaptad vagy kialakult nálad. Viszont mivel nem védekeztél és a fertőzés már benned lappangott, így 1. lehetsz terhes, 2. őt is megfertőzhetted, és azt is tudni kell, hogy a pasiknál sokszor nem okoz tünetet, csak hordozzák a fertőzést.

Szóval mindenképpen menj orvoshoz!

És ha nem akarsz gyereket, akkor remélhetőleg nem lettél terhes, illetve ha legközelebb is le akarsz feküdni ezzel a pasival, akkor nem árt, ha ő is ki van kezelve, ugyanis visszafertőz téged! Plusz ha nem akarsz gyereket, akkor védekezel és nem élsz felelőtlenül nemi életet!

2015. febr. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen tudom a terhesség elég esélyes így. De most engem inkább az zavar hogy miért pont szex után jött ki a fertőzés? És ha esetleg megjelennek a tünetek férfiaknál az mikor van? Érdemes lenne megkérdezem erről hogy neki van e baja vagy ha nem szól, akkor valószínű nincs?
2015. febr. 1. 12:41
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha nem szexeltél volna egyáltalán, akkor is valószínűleg kijöttek volna ezek a tünetek.

És ha neki is lesz fertőzése, azért kell 5-6 nap vagy akár 1 hét, mire úgy elszaporodnak a kórokozók, hogy az tünetet produkáljon. Ilyenkor férfiaknál lehetnek kiütések a nemi szerven, ők is érezhetnek viszketést, náluk is lehet váladékozás vagy akár szárazságot, hámlást észlelhetnek. De akár az is lehet, hogy az ég világon semmilyen tünetük nem jelentkezik.

2015. febr. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen a válaszokat.
2015. febr. 1. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!