Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális dolog, hogy mikor...

Normális dolog, hogy mikor megjön még mindig tele leszek pattanásokkal? (34 éves vagyok)

Figyelt kérdés
2015. jan. 24. 18:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak akkor? Én is ezzel küzdök, mondjuk nekem amúgy is kijönnek, de akkor sokkal jobban. Nekem tesztoszteron túltengésem van. Neked rendben vannak a hormonjaid? L/22
2015. jan. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen, csak akkor. ezért is zavar mert egyébként nagyon szép a bőröm, de ilyenkor... :(

Hormonvizsgálaton sose voltam, más bajom nincsen, ez sem egetrengető azért. Csak mindig azt mondták hogy tinikorban vannak pattanások, felnőttkorban meg nem, mikor tini voltam sosem volt pattanásom, mióta felnőtt vagyok meg van.

2015. jan. 24. 20:39
 3/3 anonim ***** válasza:

én is mindig pattanásos leszek :( meg anyukámon is kijönnek ilyenkor a pattanások

12/l

2015. jan. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!