Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Betegség miatt késhet a...

Betegség miatt késhet a menstruációm?

Figyelt kérdés
18-án kellett volna megjönnie de semmi jele nincs még. Ovulációnal mindig fáj a hasam,most az is kimaradt. Barátommal mindig vedekeztünk, nem lehet baj. Betegség vagy stressz miatt maradhat ki vagy késhet ennyit?
2015. jan. 22. 04:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Kerlek írd le a korodat, mert az erosen befolyasolja a dolgot :)
2015. jan. 22. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok
2015. jan. 22. 06:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy még, lehet, hogy meg be sem allt az allando ciklus. es nem olyan regota kesik. :) egyenlore semmi okod nincs az aggodalomra, nekem szinte mindentol kepes kesni, betegseg, stressz, sot, az is befolyasolja, hogy mennyit vagyunk egyutt parommal. Volt mar, hogy tobb, mint egy hetet késett, en is nagyon megijedtem, de vegulis semmi okom nem volt ra :) ennyi ido meg egyaltalan nem sok. Meg sosem kesett ennyit?
2015. jan. 22. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) de szokott nekem is késni csak megijedtem, hogy semmi előjele nincs még. :S
2015. jan. 22. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!