Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A mell meddig fejlődik?

A mell meddig fejlődik?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, 75B-s a mellem, de magas vagyok és vékony. Nem szedek fogamzásgátlót és nem is akarok. Mondják, hogyha szül valaki akkor nagyobb lesz, de szerintem ez sem garancia, ismerek olyan nőt aki 3x is szült, ugyanolyan lapos, szinte tényleg semmi melle nincs, nem is hord melltartót.

Hallottam olyasmit, hogy a fehérjétől nőhet. Van valami ilyesmi?


2015. jan. 14. 15:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen sajnos. Néhány ételtől (lenmag, szója) van akinek kicsit megduzzad, de ez időleges és feszülő, néha fájdalmas érzéssel is járhat, ruhán át pedig biztos, hogy semmi különbség nem lesz látható, olyan pici a változás.

Nekem alig látható kis melleim vannak, ez a fogamzásgátlómtól sem változott semmit. Ezek az alacsony hormontartalmú gyógyszerek már ritkán járnak ilyen mellékhatással. Az egész családom elég lapos volt szülés előtt, van aki az is maradt, van akinek terhesség alatt megnőtt, viszont meg is ereszkedett alaposan mikor abbahagyta a szoptatást.

21 évesen már meg kell barátkoznod vele, hogy ilyenek a melleid, maximum akkor fognak változni ha gyarapodik a súlyod. A 75B egyébként egyáltalán nem kicsi, főleg ha vékony vagy mellé, szerintem csak neked kell elfogadnod, másnak biztos, hogy tetszene.

2015. jan. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!