Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A menzeszem után egy kis...

A menzeszem után egy kis barnás folyást észleltem. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Megjött a menzeszem de mennyiségileg elég kevés volt ez a mostani vérzésem. Mondhatnám hogy kb 2 napig tartott normálisan de az sem volt valami ördőngős mennyiség. Utána még 2 napig hébe hóba véreztem, aztán a vérzés az elmúlt 16.-án. A menzeszem általában 15.-én szokott megjönni de most 13.-án jött meg és alig volt valami. Aztán a mai nap és tegnap este észleltem egy kis barnás folyást. Tegnap teszteltem negatív lett. Fogamzásgátlót nem szedek mindig óvszerrel védekezünk úgy hogy még bele sem élvez a barátom. Szerintetek mitől lehet ez a barnás folyás?
2008. aug. 19. 21:18
 1/5 A kérdező kommentje:
Babát nem akarok még 15 évesen. ezt elfelejtettem írni mert sok helyen a barnás folyásra a terhességet hozzák ki. a menzeszemnek be kellett volna már állnia mivel 11 éves korom óta menstruálok
2008. aug. 19. 21:20
 2/5 anonim válasza:
Szia!ne aggodj ilyen nekem is szokott lenni menzesz után!ugymond ilyenkor is tisztulsz!
2008. aug. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az lenne még a kérdésem hogy mekkora az esélye annak hogy valaki teherbe essen, ha gumit használ és netalántán kiszakadna úgy hogy nem benne megy el a fiú? mármnint az egész szeretkezés közben fent van a gumi és a végén mielőtt a fiú elélvez kihúzza . így mekkora lenne az esélye ha ilyen történik?
2008. aug. 19. 21:35
 4/5 anonim válasza:
Szia! Szerintem 0% az esélye...
2008. aug. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát ezt azért így nem mondanám... a kis idióta spermák még a csiklódról is "be tudnak mászni" a hüvelybe, ha csak cseppen oda. A pasid keze is veszélyes lehet, hogy hozzád ér a hüvely körül "koszos" kézzel. Ráadásul ott az előváladék, ami szintén tartalmaz spermát..szóval jobb vigyázni.
2008. aug. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!