Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 11 napja késik, de csináltam...

11 napja késik, de csináltam tesztet, negatív lett. Akkor mi a baj?

Figyelt kérdés

mindig spermicides gumival védekezünk, eddig nem volt semmi baj. Az már előfordult h késett a mensim, de az h ennyit, még nem. A késés 6.napján délelőtt csinéltam a tesztet. Terhességre utaló tünetetim nincsenek, viszont mensire utalóak igen (pattanásosabb az arcom, görcsölget a hasam)

de mégsem érzem h megjönne. :( szerintetek túl izgulom?


2008. aug. 19. 16:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem izgulod túl. Lehet, hogy nem volt jó a teszt, vagy túl korai még a terhesség, és nem mutatta ki. De az is lehet, hogy csak azért nem jött meg, mert túlságosan izgulsz miatta.
2008. aug. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem csinálj még egy tesztet.Nekem az a véleményem , hogy túl izgulod . Nekem is volt ennyi késésem nemrégiben,és annyira túlizgultam , hogy nem jött meg 12 napig.Akkor nyugodtam meg , amikor a vérvizsgálaton kijött a negativ eredmény,és másnap reggel meg is jött.:)
2008. aug. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! holnap nem tudok venni mert ünnep, be lesz zárva minden bolt és faluban lakom, míg felmegyek a városba az hosszú idő. Ha csütörtökig nem jön meg, akkor veszek tesztet.
2008. aug. 19. 16:41
 4/10 anonim válasza:
100%
ne izgulj mert az csak roszabb es meg jobban kesni fog a mensid..amugy en a helyedben 3tesztet vennek es ha abbol 2pozitiv akkor szerintem terhes vagy. vagy el mesz a noi orvosodhoz es o tutira megmondja az eredmenyt.
2008. aug. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha még mindig nem jött meg és a teszt is negatív menj el nődokihoz.Nekem pár éve volt így és az Uh-n vette észre a doki,hogy cysta van a petefészkemben,de mivel nem volt nagy elég volt rá a gyógyszeres kezelés.
2008. aug. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
csináltam még egy tesztet, más fajtát (Gabriel), tegnap, az is negatív lett, a mensim viszont még sehol. elég stresszes vagyok,suliváltás jön... talán ez a baj.
2008. aug. 22. 09:07
 7/10 anonim válasza:
szerintem menj noi dokihoz vagy csinal 3masik tesztet es ha abbol 2negativ akkor nem vagy allapotos...
2008. aug. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nődokihoz csak úgy be lehet állítani vagy beutalót kell kérnem a háziorvostól? És az baj ha más városba mennék mint ahova magától értetődő lenne?
2008. aug. 22. 15:19
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem mehetsznyugodtan másik városba is,csak nézesd meg magad. Nekem se muatta kia 15.terhességi hétig!!! Lehet alacsony a HCg hormon szinted és ezért mindig negatív. Én már egyáltalán nem bízok meg ezekben a tesztekben.
2008. aug. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
ma reggelre megjött!:) nagyon örültem neki!!!!
2008. aug. 23. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!