Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ciklus hanyadik napjan van...

Ciklus hanyadik napjan van ovulacio /peteeres?

Figyelt kérdés

2015. jan. 4. 15:50
 1/10 anonim ***** válasza:
menstruáció előtt 14. napon általában
2015. jan. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
14.nap, de ez szervezettől függően változó. Doki meg tudja állapítani, hogy mikorra várható körülbelül a következő, de ez alkalmanként is tud változni. Ha a menstruációs ciklusod 28 nap akkor elméletben a 14. napkörnyékén.
2015. jan. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
valtozo .32- 35- 37 .... volt mikor 41 is volt
2015. jan. 4. 15:59
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha még tizenéves vagy akkor érthető, de ha 20 felett, akkor ezzel lehet hogy érdemes meglátogatni egy dokit, mert ez így nem túl szerencsés. Egyébként így, hogy ennyire változó a ciklus elég nehéz lenne megmondani, hogy neked körülbelül mikor van.
2015. jan. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
20 eves vagyok fix , a nyaron kimaradt egy teljes honapot , azt hittem terhes vagyok , a teszt negativ volt es elmentunk a dokihoz es azt mondta varjak mert megkell jojjon , es valami folyadekot talalt ami nem tudom mi volt , mert kaptam ra eros gyulladascsokkento kuppot , ami lehet attol volt hogy nemjott meg .. . mas semmit nem mondott es tenyleg ugy is volt ,pontos datumon jott meg masik honapba !
2015. jan. 4. 16:16
 6/10 anonim ***** válasza:
Aranyos doki ha ennyi jó tanáccsal ellát. Pedig ezt érdemes lenne egy dokival megbeszélni, lehet hogy csak annyi lenne, hogy felírna neked egy fogamzásgátlót, sok doki szokta ezt, és az hátha beállítaná. De te magadtól ne kezd szedni emiatt, csak ha felírják. Egyébként 2-3 éve is ilyen váltózóak voltak a ciklusaid?
2015. jan. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
igen , mindig ilyen volt , anyum is azt mondta mikor meg regen o jegyezte nekem .:) pl most megjott ok 16 , utanna nov 21 . dec 27 . mind kesik egy par napot , vagy egy hetet is ,,, fogamzasgatlot nem hasznalok , nem is hasznaltam mert szeretnenk babat
2015. jan. 4. 16:23
 8/10 anonim ***** válasza:
Sok sikert kívánok hozzá :) Na akkor én azt javaslom, hogy menj el nőgyógyászhoz, ott meg megmondják neked, hogy körülbelül mikorra lehet várni a következő peteérést. És majd annak a napnak a környékén érdemes próbálkozni. Viszont ez csak a következő alkalom, ahogy korábban is írtam, ez pláne ilyen változékony ciklus mellett eléggé kiszámíthatatlan. Remélem sikerrel jártok :)
2015. jan. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
hat mar probalkozunk, mensim utan par nappal mar , majd a honap vegen meglatjuk sikerult e vagy sem :) es koszi :)
2015. jan. 4. 16:30
 10/10 anonim ***** válasza:
A tizennegyedik és a tizenhatodik nap között (általában)- de van akinek picit később
2015. jan. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!