Napok óta fáj a hasam, fehérfolyásom van . Most meg fog jönni vagy mi?
Figyelt kérdés
Lécci segítsetek borzasztóan fáj a hasam.2010. febr. 4. 20:48
1/4 anonim 



válasza:





Hány éves vagy?
Valószínűleg meg fog jönni.:) Nekem van ilyen speciális melegítős párnám, azt szoktam a hasamra tenni, ha nagyon fáj. (de csak óvatosan, mert nagyon könnyen megégetheti!)
Ha nagyon nagyon fáj, vegyél be görcsoldót.
2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Egyébként 13 éves vagyok
2010. febr. 4. 20:57
3/4 anonim 



válasza:





Mióta van fehérfolyásos? Nő már a melled? Szőrösödik a puncid? Ha a fehérfolyás már 1-2 éve megvan, akkor bármikor megjöhet.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!