Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szakmailag nagyon jó nőgyógyás...

Szakmailag nagyon jó nőgyógyászt keresek Pécsen! (? )

Figyelt kérdés

Nem rég költöztem Pécsre, sajnos nem ismerem az orvosokat. Évek óta visszatérő nőgyógyászati fertőzéseim vannak, ismeretlen okok miatt. Sok orvosnál jártam, sokan azt sem vették észre, hogy méhszájsebem van, ami a mai napig megvan. Voltam egy orvosnál,aki le akarta fagyasztani, de azt mondta, hogy addig nem szabad, amíg különböző fertőzéseim vannak, amiket kezelt is, de ahogy eltűnt egy, jött kettő másik. Feladta, azt mondta, hogy már Ő sem tudja mit írhatna fel, ami segítene. Nagyon odafigyeltem mindig is magamra, a tisztálkodásra is, tehát nem hanyagoltam el magam, egyszerűen nem tudom már kihez forduljak. Az antibiotikum segített, de csak egy fajta, ami elvitte a makacs fertőzést, de kihozta a Candida gombát. A jobb kisujjamon a makacsabb fertőzéssel egy időben előjöttek kis hólyagok, amik viszketnek néha, ki lehet őket nyomni, de nem tudom mik ezek. Ahogy eltűnt az a bizonyos fertőzés (Streptococcus), eltűntek a hólyagok is, de pár napja ismét előjöttek. Irrigáltam már jóddal is, gyógynövényes teákat ittam, amik kifejezetten női problémákra valók, attól se lett jobb. Most már lassan 1 hónapja nem szedek semmit, mert már nem tudom mi lehetne jó. Lassan 23 éves vagyok, a párommal szeretnénk babát, de nagyon félek, hogy probléma lenne, esetleg meddő lehetek ettől a sok fertőzéstől. A párom is havonta vizsgáltatja magát, hátha Neki is átadom időközben. Kérlek javasoljatok nagyon jó pécsi dokikat. Az sem érdemel már, ha bunkó, csak gyógyítson meg! :(

Köszönöm előre is!



2015. jan. 2. 16:20
 1/5 Barbi121 válasza:
szia nem tudom tudod e hogy hol van pécsen a veress endre urcai rendelő intézet? ott van egy számomra nagyon kedves doktornő Dr Gelencsér Mária. Nagyon kedves őszinte asszony remélem segítettem jobbulást üdv Barbara
2015. jan. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen, tudom, köszönöm!:)

Ő egyébként fizetős doki?

2015. jan. 4. 21:24
 3/5 Barbi121 válasza:
Szia nem azt hiszem van neki magánrendelése de ha rendes rendelési időben mész akkor nem
2015. jan. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Magánban: Dr Várnagy Ákos (Édesany
2015. jan. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Előző vok :) : Édesanyák útján.
2015. jan. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!