Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan kell rendesen tisztálko...

Hogyan kell rendesen tisztálkodni a nőknek?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy mivel mossuk meg, hogyan. Hallottam már olyat is h tusfürdővel nem szabad.
2008. aug. 18. 23:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
túlzásba nem kell vinni az biztos. Úgy értem nem kell naponta 10szer megmosnod... Van intimlemosó amit már szinte minden boltban megvehetsz. Nekem a tusfürdő tényleg nem jó,viszketek tőle. Nekem az Avonos Intim lemosó gél vált be.
2008. aug. 19. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
vagy a dmben és rossmannban is kapható Lactacyd most 719Ft a dm ben.
2008. aug. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Való igaz, hogy nem csak fölösleges, hanem nem is szabad állandóan mosni. Sok apró mirigy gondoskodik arról, hogy megfelelő bevonat védje az érzékeny részeket. A gyakori mosással vagy a nagyon erős szerrel ezt a védő réteget távolítod el – utat engedve a kórokozóknak.

Én a Lactacyd Femina intim mosakodóját használom mert az tejsavat is tartalmaz. A többinél amit néztem nem láttam feltűntetve.


Szerintem fontos még: nem a mosástól lesz jóillatú, hanem a betegségtől lesz rossz. Vagyis ha úgy érzed, hogy kellemetlen illat árad "lentről" vagy a folyásod színe. állaga, szaga változik, akkor az valami változásra vagy betegségre utal. A rossz szag egyértelműen betegség jele.


A nők által szívesen használt intim dezodorok a férfiak számára kifejezetten ellenszenvesek lehetnek. Nagyon sok férfi teljesen beindul a nő természetes punciillatától.

2008. aug. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%
Semmit nem kell használnod, csak sima tiszta vizet a nemi szerv mosásakor. Nem kell mindeféle intim lemosó, ilyen-olyan lemosó ha amúgy semmi gondod nincs. Arról nem is beszélve, hogy minden szer tele van vegyszerekkel, ami felszívódik a szervezetben.
2008. aug. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%
Folyás esetén nem árt a hüvelyöblítés...mostmár vannak megfelelő, kényelmes eszközök erre (tampon vastagságú és alakú, de hosszabb zuhanyrózsafej, amit rá kell csavarni a zuhanyra, fel kell helyezni, és átmosni a hüvelyt.)De ezt se kell túlzásba vinni.
2008. aug. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
56%
Nekem a Lactacyd nem jó, viszketek tőle
2008. aug. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!