Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mintha összeállna a hüvelyi...

Mintha összeállna a hüvelyi folyás, és darabok lennének, többi lent, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Mintha nagyobb darabok lennének, nem a szokásos folyós... A szaga is más... Minden nap fürdök, tisztálkodom, stb... Most szedtem antibiotikumot a vesém miatt 5 napig. Lehet köze hozzá? Vagy mitől lehet ez? Elmúlik? Előre is köszönöm.
2014. dec. 29. 14:51
 1/7 A kérdező kommentje:
Ráadásként pénteken fog megjönni...
2014. dec. 29. 14:59
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen, lehet az antibiotikumtól.

Sőt az antibogyó nagyon kiválóan előidéz hüvelygombát. Nekem például életemben egyetlen egyszer volt hüvelygombám. Egy egy hetes antibogyó kúra után.......

Nekem 1 hét alatt elmúlt magától, azóta sem volt.

De erre nincs garancia senkinél sem..

2014. dec. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez hüvelygomba -igen az antibiotikum a felelős ,kiölte a jó bacikat is .. így fogékonyabb lettél a fertőzésekre - Máskor szedj antibiotikum fofyasztása mellett probiotikumot is ..pl. Normaflore
2014. dec. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És most mit tudok tenni? A menstruációm végét várjam meg?
2014. dec. 29. 16:17
 5/7 anonim ***** válasza:
probiotikumot elkezdheted szedni ! Nem vényköteles
2014. dec. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tegnap este átmostam magam vízzel, azóta nem tapasztaltam semmit, de a probiotikumot természetesen elkezdem szedni..:)
2014. dec. 30. 09:39
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez hüvelygomba az antibiotikumtól.

Vegyél Canesten combit és 3 nap alatt vége.

2014. dec. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!