Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fél éve nyálkás a pun. Im,...

Fél éve nyálkás a pun. Im, mikor jöhet meg az első mensi?

Figyelt kérdés
Csak ne suliba!
2010. febr. 2. 16:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát abban nem tudunk segíteni, h ne a suliba' jöjjön meg. Készülj fel rá. Hány éves vagy? Szerintem bármelyik pillanatban várhatod.
2010. febr. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ez változó. Lehet, hogy 2 hónap múéva, de lehet az is, hogy 1 év múlva. Az meg hogy suliban, vagy ne ott jöjjön meg, azt nem tudod befolyásolni.

Hány éves vagy?

2010. febr. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
nemfeltétlen jelenti azt hogy mensid lesz. a nyálka a bugyidon az a váladékot is jelenti, ami minden érett nőnél jelentkezik. ha túl nagy mennyiségben akor jobb nőgyógyászhoz fordulni,mert gyúlladásveszély állhat fent.
2010. febr. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
én 13 éves vagyok és az orvos is azt mondta: hiába de fejlődik. Amúgy meg gyakori a hasgörcs,meg a hasfájás.
2010. febr. 2. 18:36
 5/12 anonim ***** válasza:
én 12 éves vagyok és ugyan ugy mint te nekem is fáj és görcsöl a hasam és nekem is folyik ki valami nyálkás trutyi egy jó pár hónapja
2010. febr. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

Én 11 vagyok és nekem is van 3 hete olyan v.mi!!Amúgy az fehér folyás a menstruáció előjele!!

11/L

2010. febr. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Tudom,szerintem is ez egy előjel,de egy kicsit parázok,mert ha a suliba jön meg az első,akkor az egy kicsit ciki,a tanitó után rohanni,juj!
2010. febr. 2. 21:25
 8/12 anonim válasza:
Nekem a fehérfolyásom egy évig volt és utána megjött.
2010. febr. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hát igen mindenkinek máshogy nekem pontosan 8 hónapja van már minden egyes nap ami elég kellemetlen.
2010. febr. 25. 18:51
 10/12 anonim válasza:
nekem is ilyan takonyszerű nyálka van a bugyimba. nektek is?
2011. nov. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!