Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Volt már valakinek ilyen?

Volt már valakinek ilyen?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy orvoshoz kellene mennem, de annyira nehezen veszem rá magam. Elég szégyenlős vagyok és annak ellenére, hogy szültem már, a nődoki előtt nem szűnik meg a szégyenérzetem. Kellemetlen ez az egész nőgyógyászati vizsgálat,az maga, hogy félmeztelenül kell szét tenni a lábam és pár cm-ről néz.Tudom, hogy nem úgy néz és hidegen hagyja, de akkor is. Érez valaki így?Vagy csak nekem ilyen nehéz?

Szóval, a második kérdés tk. az, hogy egy pár hete fájdogál a hasam alja, kb petefészek környékén.Olyan, mintha görcsölnék.Ez olyasmi görcs, mint amikor iszonyatosan eléhezem,mert nem tudok enni sokáig valamiért és annyira begörcsöl már a hasam, hogy alig bírok mozdulni. Ez nem annyira erős, jóval tompább, de ezt a fajta görcsöt, mégis ehhez tudnám hasonlítani. Volt valakinek hasonló?



2014. dec. 18. 21:12
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!