Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nálam "normálisnak" tekinthető...

Nálam "normálisnak" tekinthető ez a késés?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, soha nem volt pontos a menstruációm. A legrövidebb ciklusom 30 nap volt, leghosszabb 43 és az utóbbi 4 hónapban is felváltva ilyen szélsőséges időközönként jött meg. Viszont már a 49. napnál tartok és még mindig semmi, csak néha fáj a derekam, fel van puffadva a hasam alja és időnként tompán fáj, nem is igazán nevezném görcsnek. Egy betegségem alapján nem igazán van rendben a hormonháztartásom sem.

Nálam ez a késés így normálisnak számíthat?


2014. dec. 16. 14:54
 1/3 anonim válasza:
Nálad normálisnak számíthat, igen. De az, hogy 22 év alatt nem állt be a menzeszed, az para. Nődokit kérdezz meg erről a dologról.
2014. dec. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Eddig viszonylag volt rendszer ha 30 nap es 43 nap kozott volt, akkor ez igy is ugy is keses.

tesztet csinaltal mar? Lehet folosleges, de nem art. Nekem sem 28 napos, de teszt utan mindig megjott. Lehet stresszes voltam, hogy lehet terhes vagyok.:)

2014. dec. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Még nem teszteltem, meg akarom vele várni a hétvégét, hátha addig megjön. De nem is tartom valószínűnek, mert össz-vissz egyszer voltunk együtt az utóbbi időben, akkor is óvszerrel védekeztünk.
2014. dec. 16. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!