Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Bal oldalt alhasi fájdalom,...

Bal oldalt alhasi fájdalom, mitől?

Figyelt kérdés

Bal oldalon alul a köldöktől még kb. 10cm rézsút balra lefelé az ágyék irányában egy ponton nyomásérzékeny és fáj. Végigtapogattam mindent, és úgy tűnik, mintha a fájdalom fölfelé is húzódna, a bal oldali csípőcsont irányába (mintha a fájdalom kiindulási pontja össze lenne kötve a csípőcsonttal egy vonallal, és ott végig nyomásérzékeny). Mintha "pukli" is lenne, jobb oldalt ugyanezt nem érzem. Mi található itt, és mekkora okom van aggódni, vajon mi fájhat pontosan? Sérv? méhen kívüli terhesség? húgyhólyag/vesegyulladás? bélelzáródás? Mi lehet ez?


Amúgy a mindennapi életemben nem annyira zavaró. A fájdalom helyén sokszor ülés közben éreztem bizsergést (ahhoz tudnám hasonlítani, mintha a "hájhurkám" nyomódna be a nadrágomba), de amíg meg nem piszkáltam, hogy mi a fene ez, nem tudtam, hogy fáj.


székletem átlagos, sosem voltam "mindennapi WC-re járó", de nem lett ritkább, sűrűbb, hígabb etc. fogamzásgátlót nemrég hagytam abba, de a probléma egyrészt régebbi keletű, másrészről egy hete volt menzim.


Akinek van tippe, megköszönném, természetesen megyek orvoshoz is, de csak kedden tud fogadni+gondolom ott is majd ezek alapján kivizsgálások sora vár (tehát jóval hosszabb idő), kíváncsi lennék volt-e már valakinek valami ilyesmije?


Előre is köszi

27/L



2014. dec. 13. 00:31
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem van hasonló de csak peteéréskor és az állítólag normális. Ha egyfolytában fáj jobb orvoshoz menni
2014. dec. 13. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ciklusodban hol tartasz?
2014. dec. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
peteérés előtti időszak volt. Most pár napig kihagyot, aztán mától menstruálok, kb. 2 napja megint érzem.
2014. dec. 30. 16:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem ugyan ez volt, van. Jelenleg neurológia vizsgálatra várok, MR-re. Nőgyógyász negatív, haso UH negatív, ortopédia negatív. De a fájdalom megvan. Te hol tartassz, mi okozta neked a tüneteket?
2015. jan. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!