Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 12 éves vagyok. Még nem jött...

12 éves vagyok. Még nem jött meg. Barna volt 1 hónapja a bugyim de nem tom ugye hogy mért nem volt olyan nagy a folyás. Ez mensi?

Figyelt kérdés
akkor nem raktam betétet.ma megint.de masem volt olyan folyás hogy betét kéne.barnás volt.szóval csak akkor rakjak hogyha körüb átázik?
2008. aug. 16. 20:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Emiatt nem kell aggódnod hogy nem jön meg még csak 12 éves vagy átlagosan 13 éves kortól szokott megjönni.Nekem 14 éves koromban jött meg.De lehet hogy neked hamarosan meg fog jönni csak most dolgoznak a hormonok.
2008. aug. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen valóban ez azt jelenti ,hogy nemsokára megjönazért én azt javaslom, hogy tegyél be tiszatsági betétet
2008. aug. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintwm már megjött.Nekem is így kezdődött, meg manapság már a 9 évesnek is megjön (ismerek olyat)szerintem tegyél be betétet, nem kell azt megvárni, hogy átázz.Az ciki lenne hidd el.
2008. aug. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ok.
2008. aug. 16. 20:57
 5/7 A kérdező kommentje:
De másnak miért nincs ilyen barna folyása?és mért jön neki meg rendesen?
2008. aug. 17. 15:42
 6/7 anonim ***** válasza:
Nyugi, nyugi.Először ilyen.Először nekem is ilyen volt.Majd bepirosodik, addig meg ne félj ez is teljesen normális és vedd úgy, hogy ez az 1. mensesed.
2008. aug. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nehogy azt hidd hogy másnak nincs, nekem is van 14 vagyok és még nem jött meg.
2009. máj. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!