Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől késik a menstruációm?

Mitől késik a menstruációm?

Figyelt kérdés

Már 4 napja késik a menstruációm, és nem tudom mitől lehet. És kb öt napja folyamatosan szúrkál a petefészkem. A terhesség nem nagyon jöhet szóba, mivel a barátommal eddig csak pettingeltünk. Viszont a menstruáció előtti tüneteim mind megvannak, mint pl mellfeszülés.

Kérlek írjon, aki már volt esetleg hasonló helyzetben!


2008. aug. 16. 18:30
 1/3 anonim válasza:
100%
Jó volna tudni a korod. Én 17 éves vagyok, és pl Januárban nekem meg se jött. 4 nap késés miatt viszont ne ijedj még meg, főleg ha a terhesség nem jöhet szóba. A menzesz késhet antibiotikumos kezelés miatt, betegség, stressz, időjárásváltozás, és még sokminden miatt, úgy kábé 18 éves korig meg normális, ha kicsit kaotikus, késik, sőt, még az is, ha kimarad egy-egy ciklus, mint nekem. Szóval ne félj, lehet hogy azért késik mert idegeskedsz miatta :)
2008. aug. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Már rengetegen tették fel ezt a kérdést,miért nem nézted meg azokat?Teljesen normális,ha ennyit késik (nem minden alkalomkor mondjuk),ezért nem kell külön kérdést feltenni.
2008. aug. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tényleg idegeskedés, de ha nagyon fáj a petefészked környékén akkor ne félj elmenni orvoshoz, mert lehet, hogy valami más miatt nem jön meg.És jó inkább most utánanézni mint később.Addig is az elkövetkezendő napokban lazíts és tényleg ne gondolj arra, hogy miért nem jön meg.Én a helyedben várnék 2 napot (jó lazán, szórakozva, stresszmentesen) és ha még mindig fájok és még mindig semmi akkor irány az orvos!!
2008. aug. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!