Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Akiknek gyakran kell nőgyógyás...

Akiknek gyakran kell nőgyógyászhoz menni, magándokihoz jártok? Vagy átmentek TB-s rendelésre?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az évben negyedjére kellene visszamennem dokihoz, de alkalmanként 15 ezret kér. Nagyon alapos, sokat vagyok bent nála, mindent elmagyaráz, mindig csinál UH-t is, de megmondom őszintén, most a pénz miatt halogatom a dolgot.

Viszont TB-s rendelésére nem mehetek, mert nem hozzá tartozok.


Ilyenkor ti mit csináltok? Elmentek a TB-s dokihoz és reménykedtek, hogy nem valami hanyag dokit fogtok ki és valami értelme is lesz, hogy elmentetek, vagy pedig ráfizetitek a fele vagyonotokat a nődokira?


Nincs különösebb bajom a TB-s rendelésekkel, én is járok más bajommal TB-s dokihoz, de velük elégedett vagyok, a nőgyógyászokkal meg nem. :S


2014. dec. 2. 17:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Őszintén?Magán dokihoz jártam,állandóan gyulladással kezelt...A vérezgetés nem maradt abba,elmentem a sima tb rendelésre...Ott vették észre első alkalommal hogy valami gond van....Azóta megműtöttek méhtestdaganattal,szerencsére korai szakaszban....A magán doki még mindig csak ecsetelgetne,meg gyógyszerezne....Ne félj a tbs dokitól
2014. dec. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vagy másik magánhoz mész, aki kevesebbet kér a vizsgálatért
2014. dec. 3. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Gondolom a rákszűrésen már túlvagy
2014. dec. 3. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Körzetibe nem mennék
2014. dec. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy orvos szaktudását nem az határozza meg, hogy hol rendel. Alapos, szakmailag jól képzett orvos a kórházban is ugyanúgy ellát, mint a privát rendelésen. Bájcsevegésre van kevesebb idő.
2014. dec. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A szaktudását nem, de az nagyon is hogy igyekszik téged is a magánpraxisába átterelni...
2014. dec. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!