Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció előtt egy 2-3...

Menstruáció előtt egy 2-3 nappal jon egy kis enyhébb vérzés, és csak később a nagy vérzés, ez normális?

Figyelt kérdés
Régen csak egy napos volt ez a bevezető vérzés, de az elmúlt pár hónapban beiktatódott egy vagy két plusz ilyen nap. Amúgy pontos meg minden, csak feltűnt hogy megváltozott. Ez mitől lehet, kell aggódni ezen vagy még belefér a normálisba?
2014. dec. 2. 01:26
 1/4 A kérdező kommentje:
Pont ilyen problémám van nekem is. És nálam is pár hónapja kezdődött. Hány éves vagy?
2014. dec. 2. 17:51
 2/4 A kérdező kommentje:
Ja hogy ez az én kérdésem. LOL. :D hát ilyet se csináltam még. Na mindegy valaki válaszolhatna már, mert már többször is kiírtam, vlószínűleg ezért is válaszolgatok magamnak így véletlenül, és egyelőre semmivel sem lettem okosabb.
2014. dec. 2. 17:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Normális. Nekem amikor 5. napon abbamarad 1-2 nap múlva 2-3 napra van ilyen.
2014. dec. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
koszi a valaszt, remelem is hogy nem mehnyakrak vagy agytumor all a hatterben :D
2014. dec. 2. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!